Hubněte chytře, nebudete zklamaní

Spolehlivou cestou, která vás zaručeně dovede k vašemu cíli shodit nadbytečné kilogramy, je ketogenní dieta https://www.prodietix.cz. Proto pokud se nyní snažíte shodit vánoční nadílku v podobě tukových polštářů anebo dlouhodobě zápasíte s nadváhou, je to ta pravá volba pro vás!
Na světě existují stovky, možná i tisíce „zaručených“ způsobů, jak zhubnout. Narazíte na ně v časopisech, na internetu, i v jiných zdrojích. Ve skutečnosti na nich většinou není zaručeného vůbec nic a jejich hlavním cílem je upoutat pozornost důvěřivců, a možná z nich také vymámit nějaké ty peníze.skupinové cvičení, ženy, posilování
Někteří lidé se totiž snaží vydělávat na neštěstí jiných, a pokud jde o krásnou siluetu, tak poté bez výjimky toužíme všichni. V dnešní době je spojena s dobrým společenským statusem, a jen málokdo si troufá vybočovat z řady. Navíc, mít váhu pod kontrolou a postavu tak akorát není dobré jen z estetického hlediska, rozhodně to také prospívá zdraví.

Proč ketogenní dieta skutečně funguje?

Keto dieta, nazývaná také jako bílkovinná či proteinová, staví na vědeckých základech a odborně ověřených postupech. A to je ten hlavní důvod, proč funguje. Zkrátka si ji nikdo nevymyslel jen tak na koleně, je výsledkem vědeckého bádání a ověřených postupů.dlaně plné ovoce a zeleniny
Jejím těžištěm je zjištění, že tělo při hubnutí neodbourává jen tuk, ale také svalovou hmotu, a to ve významném poměru. A právě svaly vám budou následně scházet při přechodu na běžnou stravu, protože jakmile zvýšíte denní příjem energie, nebude ji mít kdo spalovat. Proto pokud se chcete vyhnout nelítostnému jo-jo efektu, tak vám nezbývá, než zajistit, abyste během hubnutí o svalovinu nepřišli.
Tomu se spolehlivě vyhnete tím, že budete přijímat stravu bohatou na bílkoviny. A dokonce si jídelníček ani nemusíte složitě vymýšlet a sestavovat sami. Vše pro vás na míru připraví výživoví specialisté, a to dokonce v podobě chutných jídel na celý den.

About the Author

You may also like these