Dobrá volba

Investice, která se vyplatí. Může být například taková, že pro vaši firmu, vaše podnikání, si zvolíte jedinečné zlaté VIP číslo, které Vám tuto volbu v investici jistě vrátí.

V jakém podnikání se využívá tak zvaná telefonní bílá linka s předčíslím 840? Můžete podnikat v bankovnictví, pojišťovnictví, erotických službách, v různých televizních eshopech, kde nabízíte a prodáváte své zboží nebo například máte autobazary. Prostě všude tam, kde chcete, aby veškeré hovory platil volající a to nejdůležitější je, že vaše číslo si snadno zapamatuje.

zlaté VIP číslo

Číslo s předvolbou 840 patří mezi takzvané barevné linky. Jaké jsou výhody zlatého VIP čísla s touto předvolbou? U této bílé linky uvedeme několik příkladů:

barevné linky

  • Veškeré náklady za hovory s běžným tarifem vašeho operátora platí volající. Vy platíte pouze měsíční poplatek za provoz tohoto VAŠEHO jedinečného zlatého čísla, které můžete získat na https://www.vipcisla.cz/cs/m-52-zlata-cisla-pro-placenou-linku-840.
  • Pokud máte firmu s více pobočkami po celé republice, stačí mít jedno dobře zapamatovatelné telefonní číslo. A volání z tohoto čísla klienta přesměruje přesně na tu vaši konkrétní pobočku, kterou bude potřebovat. Bude to hlavně co nejblíže k místu, odkud klient/zákazník volá.
  • Velkou výhodou tohoto VIP zlatého čísla, je snadné zapamatování pro vaše klienty/zákazníky. A tím dotyčný ani nemá zájem hledat jiné číslo na podobnou firmu nebo pobočku.
  • Exkluzivita tohoto zlatého čísla, podtrhne nejenom vaši image, ale i důvěryhodnost vaší firmy.

Mnoho podnikatelů i soukromé osoby si už dávno rozebrali snadno zapamatovatelná zlatá VIP čísla. Každé je jedinečné. Ať se to týká pevné linky nebo mobilního čísla. Protože v jakémkoliv podnikání se chce každý zviditelnit. To je normální a tak to v businessu je. Každý operátor vám může nabídnout tyto specifická čísla podle svých tarifů a mají samozřejmě i své ceny.

Webová stránka se zlatými VIP čísly je též jedinečná. Na jedné stránce si dokážete vybrat nejenom to své VIP číslo podle ceny, tak podle svého operátora. Tak mohou být Vaše požadavky, na účel tohoto telefonního čísla, zcela uspokojené.

About the Author

You may also like these