Jak na letní módu

Každá sezóna a každý nový rok znamená pro módu nový trend. Někoho nakupování oblečení baví a zaměřují se na žhavé novinky a jsou módou téměř posedlí. Jiného zas vymýšlet neustále co na sebe tolik nebere a třeba se ani v módě neorientuje, a přesto chce vypadat stylově. Nic záludného to však není, v každém případě vždy vynikne vlastní kreativita, která se i v módě velmi oceňuje. Každopádně to chce chvíli popřemýšlet a správně se sladit, než někam vyjdete.

Žena s náušnicí

Veselé letní barvy a tóny vedou!

Nebojte se jít do pestré barvy oblečení i doplňků. Rozhodně není tabu žlutá, růžová nebo světle zelená barva, které vyniknou například na pouzdrové sukni či halence nebo lehkém letním saku. Rozhodně nic nezkazíte letními vzory, mezi kterými frčí okvětní lístky, mušle nebo ptáci, ale stále „in“ jsou také puntíky, které se budou vyjímat na delších lehkých šatech.
Obchod s oblečením

K těmto kombinacím se budou hodit otevřené boty s páskem třeba na klínku nebo na nízkém podpatku. Co se týče drobných doplňků, skvělou ozdobou jsou mašličky do vlasů sladěné s barvou vašeho topu. K pěknému účesu se také hodí stylové náušnice, které k létu neodmyslitelně patří. Mohou to být opět letní motivy, v kurzu jsou například plameňáci. Můžete samozřejmě vybrat i jiné náušnice a doplňky, které nemusí být příliš přehnané a budou působit ležérně.

Tabu jsou nyní riflové sukně nebo kšandy. Riflové šaty nebo bunda jsou ale stále v kurzu, ovšem také ne pro všechny příležitosti. Nesluší se také nosit žabky, pokud se chystáte do společnosti. Pozor si dejte také na tílka, která se nehodí pro každou příležitost. Vždy je více slušivá košile, která může být přehozena přes krátké tílko.

Nebojte se trochu zapojit vlastní fantazii i trochu experimentovat s doplňky. Pokud vše hezky sladíte a nebudete vypadat příliš extravagantně, můžete jít s dnešní módou ruku v ruce. Sledujte módní časopisy a nechte se inspirovat i celebritami. Pěkné kousky nemusíte sehnat hned draze, chce to však pečlivě se věnovat výběru a nákupům. U oblékání to chce vždy popřemýšlet, co k čemu nosit, abyste vypadali vždy vkusně.


About the Author

You may also like these