Jak potěšit ženu

Každý člověk se samozřejmě naprostý unikát a těžko bychom na světě hledali dva naprosto identické lidi, kteří by se shodli úplně naprosto na všem. Spousta lidí je ale podobná a v některých shodách hraje například velkou roli i pohlaví. Je samozřejmostí, že pokud bychom si to vzali z průměru, ženy se budou více zajímat například o malování a make-up než muži. Muži se zase budou například zajímat více o auta nebo o sport než v průměru ženy. Životem jsou některé věci tak nějak dané, dnes se podíváme na několik typů, jak se dá potěšit žena a čím ji určitě neurazíte. Pokud žijete se svojí drahou polovičkou, mohli byste ji například uvařit dobrou večeři. Myslím, že žádná žena nepohrdne tím, když ji partner připraví dobrou večeři. Pokud navíc máte rádi romantickou atmosféru, můžete večeři stylizovat do v celku romantické atmosféry a užít si díky tomu super večer. 

Žena s vínem

Je známo, že spousta mužů nemá v oblibě  romantické filmy, raději se podíváme na akční film s pořádnou  přestřelkou, nebo na hokejový zápas, ale věřte tomu, že pokud se překousnete a sami vaší drahé polovičce nabídnete, jestli se nechce podívat na nějakou její oblíbenou romantickou komedii, myslím, že si u ní rozhodně uděláte plusové body, které se vždy hodí.

Žena ve spodním prádle

Pokud vaše partnerka dojde domů po náročném dni a je unavená, můžete si pro ni přichystat relaxující masáž. Bude vám k tomu stačit pouze olejíček, který je před masáží dobré prohřát (pro příjemnější prožitek), pokud zbyde dostatek energie, nemusí to skončit pouze u masáže a nakonec to může být příjemný večer. Ať už to dopadne jakkoli, myslím, že se za to na vás partnerka zlobit rozhodně nebude, spíše naopak. Možná to bude znít jako klišé, ale ženy rádi slyší, že jim to sluší a že se vám stále líbí. Proto jim stále připomínejte, že jsou pro vás ty nejhezčí a že si jich vážíte. Často jedno slůvko dokáže změnit celý den. 

About the Author

You may also like these