Založení firem s,r.o. v Ostravě


Často využívaná zkratka s.r.o. představuje pojem společnost s ručením omezením. Jedná se o formu obchodní společnosti, kterou v České republice využívá nejvíce podnikatelů. Založení společnosti s ručením omezením představuje pro některé nelehké úkol, se kterým Vám může pomoci společnost Kancelář 29.

Kancelář 29 zahájila své vlastní podnikání roku 2011 a během pár let získali důvěru tisíců zákazníků. Společnost se specializuje na poskytování virtuálních kancelářích v osmi městech v Polsku – například v Poznani, Varšavě nebo v Krakově a v jednom městě v České republice – v Ostravě.

Rozmístění poboček

Kromě již uvedené služby poskytnutí virtuálních kanceláří firma Kancelář 29 nabízí také pomoc se založením společnosti s ručením omezeným. Tato služba zahrnuje komplexním podporu, rychlé a efektivní provedení a neskrývá žádné poplatky. Pojďme si ji tedy blíže představit.

Společnost Kancelář 29 Vám poradí v otázce výběru oboru podnikání. Služba založení s. r. o. v Ostravě kancelar29.cz Vám připraví společenskou smlouvu dle Vašich pokynů, dále za Vás ověří dostupnost v Obchodním rejstříku a zápis oboru podnikání do Živnostenského rejstřiku. Firma Kancelář 29 za Vás postup u zápisu společnosti do Obchodního rejstříku bude sledovat, také ji přihlásí k dani příjmu a získá za Vás DIČ. Služba zahrnuje také pomoc s navázáním kontaktu s účetní kanceláří.

Problém se založením s.r.o.

Otázkou zůstává, na kolik Vás taková to komplexní služba vyjde. Samotné kanceláři za celou službu zaplatíte pouze 6900 Kč bez DPH. Je na místě upozornit, že zaplatíte také odměnu notáři, soudní poplatek za zápis do Obchodního rejstříku, poplatek za zápis oboru podnikání. K dalším výdajům pak samozřejmě patří základní kapitál a výdaje za sídlo.

Služba za Vás zajistí veškeré formality na základě plné moci, kterou služba také zaplatí. A to nejlepší na celém procesu je, že provedení trvá asi jen 14 dní.

About the Author

You may also like these