Jak žít zdravě

Myslím si, že všichni máme alespoň jednou za čas chuť na něco dobrého, nezdravého a sladkého. Je ale blbost tohle z jídelníčku vyškrtnout. Párkrát si to můžeme dopřát o čem by ten život pak vlastně byl. Hlavně ženy se snaží neustále udržovat krásné, aby vypadali mladě co nejdéle. Používají různé krémy olejíčky a někdy to přehání i s líčením. Co se týká zdravé stravy tak v tom dokážou opravdu chodit některé z nás si dokonce chystáme doma zdravé obědy do práce.
Jogurt a jahody

Děláme si různé saláty, které jsou dietní třeba s tuňákem a vajíčkem nebo s kuřecím masem a pokud k tomu stíháme ještě i cvičit pak máme vyhráno a nemusíme se za sebe stydět. Ovšem ne všichni na to máme čas. Někdo je spokojený, jak vypadá a nechtěl by nic měnit i když je trochu plnoštíhlý ale vyhovuje mu to. Samozřejmě je nejdůležitější abychom se cítili dobře. Zdravá strava je vhodná nejen u silnějších lidí ale i u těch kteří jsou nemocní a mají dokonce nařízenou dietu. Při cukrovce víme že nesmíme jít sladké nebo aspoň ho hodně omezit. Záleží na tom, jak silnou ji máme. Jenže kdo by si nechtěl jít sednout s kamarády a dát si zákusek nebo dort? Pokud to nepřeháníme tak se zase tolik neděje, protože tělo cukry potřebuje abychom měli energii.
 Losos s přílohou
Muži se ale o sebe umí taky starat. Chodí do posilovny, aby byli fit a někteří se nebrání i salátům. Je pravda že to asi není stejné jako když si dají pořádný kus masa, který je opravdu zasytí. Jak se ale říká pro krásu se musí trpět, a to v obou případech. Základem je pít obyčejnou vodu. Nejhorší je pít přeslazené vody jako je coca cola, fanta, sprite ale i energetické nápoje které dodávají energii. Je v nich více cukru, než si dokážeme představit. Zajímavé ale je že pití čisté vody prospívá obličeji. Je hydratovaný, vyživený, hladší a zářivější. Hodně lidí zkouší i prášky na hubnutí ale to taky není moc zdravé, a ne vždy to funguje. Vše máme nastaveno v hlavě a pokud opravdu chceme tak dokážeme žít tak jak si přejeme.

About the Author

You may also like these