Efektový pedál Belle epoch

Tento catalinbread belle epoch je inspirován zvukem velice slavného efektového pedálu Maestro Echoplex, který si v sedmdesátých letech oblíbily slavné rockové skupiny, kapely a hvězdy, jako byli například Brian May, Eric Johnson, David Gilmour, Eddie Van Halen a další jména. Rockové kapely si efektový pedál oblíbily nejen kvůli jeho jiskřivě pásové ozvěně, ale i díky předzesilovači, kterým efektový pedál Maestro Echoplex disponoval a který umožňoval spouštět zesilovač ještě s více efekty a na plnou páru. Právě náš catalinbread belle epoch Feedbackpedals je takovým žhavým kandidátem na místo legendárního efektového pedálu Maestro Echoplex, neboť má přesně takové charakteristické vlastnosti, které jej předurčuji na další level v hraní na kytaru.

Muzika

Vše je v tomto pedálu catalinbread belle epoch navrženo podle originálního Maestro Echople, tudíž se dá říci, že se v tomto případě jedná o vynikající repliku legendárního efektového pedálu. Sami máte možnost si vyzkoušet, jak může taková skvělá replika Maestro Echople znít. Nová catalinbread belle epoch však skrývá ještě mnoho dalších nastavení, o kterých nemá běžný uživatel ani tušení, ale které se dají odhalit a také využít. Jedno je však jisté, tento skvělý efektový pedál dělá vše tak, jak by měl dělat, ale ještě mnohem více. Efektový pedál catalinbread belle epoch doslova přiměje každého kytaristu, aby hrál jinak a mnohem lépe, než vůbec dovede. Je to dáno prostě tím, jak skvěle belle epoch zní, jaký má vynikající vybrační režim. Zjistěte, že s catalinbread belle epoch můžete dělat neuvěřitelné věci při hře na kytaru.

Hudební pult

Efektové pedály, obzvlášť catalinbread belle epoch, jsou mezi kytaristy velmi oblíbené, a to z toho důvodu, že se s jejich pomocí dá vynikajícím způsobem upravovat a obzvláštnit hru na kytaru a hudbu mnoha neuvěřitelnými způsoby. I vy si můžete vyzkoušet, jaké kouzlo se v takové malé krabice ukrývá.

About the Author

You may also like these