Koupě bazénu

Pamatuji si, jak jsme s přítelem nevěděli, jaký bazén si domů pořídíme. Bylo to naše první společné bydlení. Zmiňuji a zvýrazňuji první bydlení, protože opravdu hodně mých kamarádek anebo kamarádů už mělo tolik bydlení, že bych to možná ani nespočítala. Například třeba můj bratr. Když si našel http://www.extra.cz/pes-nasel-hlavu-miminka-a-prinesl-ji-domu-diteti-ji-pravdepodobne-odrizla-vlastni-matka přítelkyni, tak asi po dvou měsících seznámení šli spolu bydlet. Jenomže pak se zatím asi čtyřikrát rozešli, takže každý bydlel sám někde jinde. Myslím si, že člověk si má být prvně jistý.

Bazén často využívám.

Potom se dali do kupy, aby byli zase spolu. Stěhovali se prostě asi čtyřikrát a já si myslím, že to opravdu zbytečné. My s přítelem jsme se nastěhovali do úplně nového domku. Který jsme si vzali na hypotéku a chtěli jsme si své bydlení opravdu co nejlépe zařídit a užívat si ho. A tak jsme si s přítelem řekli, že si taky samozřejmě pořídíme nějaký bazén. Nechtěli jsme sice nic velkého a okázalého. Sice jsme měli krásnou vířivou vanu, která nás stála opravdu hodně peněz, tak jsme si řekli, že si pořídíme nějaký bazén, který nebude drahý. Ale který bude levný, abychom vyšli s penězi.

V létě je bazén prima.

A přemýšleli jsme, že si koupíme levný zapuštěný bazén, protože chceme taky šetřit. Nemusíme mít přeci všechno drahé. Nelíbí se mi, když někdo chce hlavně to, aby cena byla opravdu vysoká, aby se vyšvihli. To mě a příteli stačí levný zapuštěný bazén Bazenygluc. Protože levný zapuštěný bazén je takový, že když se mi třeba například rozbije anebo se s tím bazénem něco stane, tak mě to nebude tak mrzet, jako kdybych za ten bazén dávala deseti tisíce korun. Myslím si, že je to dobrá úvaha, protože nevím, jak náš pes bude reagovat na to, že na zahradě je nějaký zapuštěný bazén. Protože když jsme tehdy měli ještě obyčejný plastový bazén, tak nám ho pes zničil. Takže se budeme s přítelem skoro modlit, aby si náš pes zvyknul na nový bazén a nechá ho být.

About the Author

You may also like these