Kouzelník dokáže skvěle upoutat pozornost

Jen si přiznejme, kolikrát jsme na kouzelnické vystoupení koukali doslova s otevřenou pusou a v hlavě nám to běželo na plné obrátky, jak to ten človíček všechno nacpal do obyčejného cylindru nebo jak může tak ovládat karty a hůlkou vykouzlit kytici nádherných květin. Už vůbec je nepochopitelné nechat zmizet nebo dokonce přeříznout člověka. Tak se snažíme přijít těm záhadám na kloub a najít odpovědi na naše otázky. Takový kouzelník je vlastně tvůrcem překvapení, hlavně svým uměním, rychlostí a triky dokáže oslovit snad každou věkovou kategorii.
pomůcky kouzelníka.jpg

Svět kouzel mění atmosféru

Je to prakticky profese, jako každá jiná. Ovšem může jí dělat pouze ten, kdo dokáže pracovat nejen s lidmi a číst jim z tváře, co by vlastně toužili vidět, ale také sestaví zajímavý program, na kterém soustavně a vytrvale pracuje. Dokáže skloubit svoje představení s realitou životních údělů. Zapojení lidí ze skupiny přísedících, do hry kouzel je naprosto geniální a také přesvědčivé, že nadpřirozeno funguje. Takové vystoupení patří mezi vděčné faktory zábavy prakticky na všech akcích. Program může být doprovázený překrásnou asistentkou, tajemnou hudbou, světelnými projevy, ale také za doprovodu ohnivých efektů nebo pouze jen mluveného slova.
hůlka nad kloboukem.jpg

Kde se uplatní magické vystoupení?

Maturitní, společenské, firemní plesy – vyplní přestávku mezi tancem a dalším vstupem.

Městské, krajské nebo různé slavnosti na hradech, zámcích a dalších akcích – opět zaujmou návštěvníky a zpříjemní jim chvilku brouzdání například mezi stánky.

Svatby – možná si někdo objedná zmizení nevěsty, protože většinou si ji novomanžel střeží jako oko v hlavě a nelze ji tak snadno unést.

Firemní nebo klientské akce – zpříjemní a zároveň uvolní atmosféru.

Dětské, rodinné nebo jakékoliv oslavy – zapojit nejmladší generaci do světa kouzlení není takový problém, navíc jsou to vděční diváci i pomocníci. Zkrátka máte rozhodně na chvíli všechny pozvané děti na jednom místě a můžete si na chvíli v klidu sednout a nabrat sílu na další maraton.
trik s ohněm.jpg

Všude, kde chceme vyplnit volné místo v programu, udělat někomu radost s překvapením nebo třeba jen potěšit.

Neváhejte, nechte se vlákat do světa kouzel, magie, neokoukané iluze a na chvíli zapomeňte na běžné starosti. Ve světě kouzel je všechno možné.

About the Author

You may also like these