Náročná profese dentistů

Stát se zubařem není jednoduché a být jím, to je ještě těžší. Mnoho lidí se stále obává celé této odborné profese a kvůli tomu často nechtějí chodit na pravidelné prohlídky. Mnohdy dorazí pozdě, až v době, kdy je něco bolí a neumějí si sami poradit, proto musí vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Bolest však není jediný důvod. Najdou se mezi lidmi i tací, kteří přichází až v době, kdy mají kousek vylomené skloviny nebo vypadlou plombu. Při jakýchkoliv problémech pomůže zubař Liberec.

zubař

  1. Profesionální středisko se zaměřením na veškeré problémy chrupu

Středisko je nově vybudované, čisté, moderní a vybavené těmi nejlepšími možnými přístroji. V ordinacích poskytujeme veškerá stomatologická ošetření chrup a to jak u dospělých, tak také u dětí v jakémkoliv věku. Středisko se rozděluje na ordinace, ve kterých se zaměřujeme i na dentální hygienu.
Stomatologická ošetření se provádí pod mikroskopem. Práce lékaře nikdy nekončí, neustále se vzdělává a musí být informován o veškerých novinkách. Lékaři zhotovují implantáty, plomby a provádí ošetření kanálků pod mikroskopem. Zaměřujeme se na léčbu parodontitidy. Snažíme se, aby jakékoliv vyšetření bylo naprosto bezbolestné.

  1. Není podstatné mít pouze hezké zuby, důležité je, aby byly zdravé i uvnitř

Hezké na pohled, ale zkažené u kořene? I s těmito problémy se dentisté setkávají. Důležité je, aby celý chrup byl zdravý. Nezbytnou součástí toho všeho je však také udržet chrup na první pohled, když to řekneme lidsky, hezký. Zářící úsměv může každému zlepšit den.

kartáček

Nepodceňujte dentální hygienu

Dentální hygiena je v posledních letech čím dál tím více skloňovaný výraz. U nás je prováděna dentální hygienistou, která je registrovaná Ministerstvem zdravotnictví. A co si můžete představit pod pojmem dentální hygiena? Jedná se o šetrné odstranění kamene nebo o bělení pomocí profesionálního přístroje – lampy.
Pacienti mohou využít bezplatnou poradnu. Stále přijímáme nové pacienty, budeme se těšit na setkání.

About the Author

You may also like these