Nejlepší aplikace do telefonu, které Vám usnadní život

  1. WAZE

Kdo dokáže žít bez auta? Málokdo. Řidič je téměř každý. Mít dobrého parťáka při řízení, zlepší mnohem více požitek. Waze je nejlepší aplikace pro řidiče, protože neustále shromažďuje informace o dopravní situaci na silnicích. Dostatečně předem upozorňuje na kolony, policejní hlídky či radary.

 

  1. TINDER

Velmi známá a populární seznamovací aplikace – kdo by ji neznal. Jestliže se cítíte sami – přáli byste si poznat nové přátele či najít si drahou polovičku? Stáhněte si jí a zkuste štěstí. Aplikace již seznámila mnoho párů a dala dohromady mnoho přátel.

tinder

  1. ZÁCHRANKA

Jedná se o českou aplikaci, která doslova zachraňuje životy. V případě nehody či další potřeby přítomnosti záchranné služby volejte přes aplikaci Záchranka. Při stisknutí příslušného tlačítka se automaticky zašle záchrance informace o Vás (které máte v aplikaci vyplněné), o vaší poloze a zároveň standartně telefonujete. Výhoda je, že nemusíte dlouze popisovat lokaci a můžete se rovnou soustředit na situaci.

 

  1. DUOLINGO

Jakmile přestanete cizí jazyky používat a procvičovat ho, velmi rychle ho zapomenete. Musíte si ho oživovat a oživovat. K tomu je výborné Duolingo – procvičuje téměř jakýkoliv jazyk, gramatiku i slovíčka. Aplikace je dělaná zábavnou a interaktivní formou, navíc je vše zdarma. Zaplňte například cestu v MHD produktivně.

duolingo

  1. SHAZAM

Snad každému se někdy stalo, že byl v obchodě, restauraci či na party a slyšel muziku, která mu přímo lahodila uším. Do hudby se zamiloval. Ale jak zjistím název písničky? Shazam píseň nahraje, najde a název songu sdělí.

 

  1. Netflix

Neznám nikoho, kdo by Netflix neznal. Nejlepší aplikace na filmy a seriály. Je zpoplatněná, cena je však velmi symbolická. Užívejte si přes 3600 filmů a 1800 seriálů na jednom místě, s titulky, dabingem – záleží jen na vás. A navíc vše bez reklam.   

About the Author

You may also like these