Výzdoba domu

Ať už máte dm postavený kdekoliv, je dost možné, že kolem něj bude denně procházet spousta lidí nebo projíždět. Někdy se vyplatí si domek zkrášlit k obrazu svému. Potěší to nejen vaše oko, ale můžete tím vylepšit den i někomu, kdo kolem vás jen prochází.
Během zimy si můžete svá okna vyzdobit pomocí truhlíků, do kterých nasypete písek nebo hlínu, či jakýkoliv jiný materiál, do kterého snadněji zapícháte větvičky. Mohou to být větvičky jakéhokoliv jehličnanu nebo usušených rostlin, které vydrží ve stavu, jako kdyby byly umělé. I umělými dekoracemi můžete vyzdobit truhlíky.
váza, slunečnice, květina
Během Vánoc i zimních měsíců se neztratí v truhlících umělé ozdoby jako je jmelí, postříbřené větvičky, větvičky se šiškami a další zelené dekorace, které najdete ve svém okolí. Ale nejen v zimních měsících, během těch podzimních do nich můžete zapíchat zbarvené listy, větévky růže šípkové a během léta naopak mít v truhlících živé květiny. Fantazii se meze nekladou.
Právě truhlíky se nejlépe zdobí okna a padnou do očí všech, kteří se kolem procházejí. Jestli se bojíte, že vám někdo truhlíky shodí nebo rozbije, postavte je na okno zevnitř. Dekorací může být i květina, která za oknem bude rozkvétat.
Fasáda domu by neměla mít ani tolik křiklavé barvy, ale spíše nějaké, které jsou klidné. Klasická bílá nebo světle žlutá. Jestli máte v plánu vyzdobit fasádu domu nějakou malbou, raději si ji předem rozmyslete, po několika letech může tato malba být snadno dole.
Výzdoba oken není jen o truhlících a květinách, můžete je vyzdobit i jakýmikoliv visačkami, obrázky, ale vždy i toho málo je dostatečně moc. Nikdy nepřehánějte nic, čeho byste pak mohli litovat. I ta decentní dekorace na domě může podtrhovat jeho krásu a vykazuje o majiteli domku to nejlepší.
stará okna, truhlíky, výzdoba, květiny
Dobře upravený dům a stejně tak dobře upravená zahrada je vizitkou majitele domu. Není třeba mít zase všechno puntičkářsky ozdobené a zdokonalené, stačí, když se budete o svůj vlastní dům starat s láskou a péčí. On vám to pak vrátí tím, že vám bude sloužit ještě spoustu dalších let.

About the Author

You may also like these