Vyžeňte z koupelny nudu a stereotyp

Všude na internetových stránkách se většinou preferují barvy, jako je béžová, či šedá. Doporučení zní téměř všude stejně:
Obklady

  • Pořiďte si obklady, které vám nezevšední!
  • Výrazné barvy vás za chvíli omrzí!
  • Vsaďte na jednoduchost a střídmost!

Ano, tyto fráze jsou možná opodstatněné, ale co když už veškeré střídmosti a jednoduchosti máme po krk? Potom je nejlepším řešením opravdu barevné provedení obkladu, které vás opravdu bude bavit.

Všednost
Je opravdu úžasné si pořídit obklady, které jsou nenápadné, ale kdo nám zaručí, že nám nezevšední? Internet? Média? Musíme si přeci uvědomit, že je na každém z nás, jakou koupelnu si pořídíme. Neznamená, že když vsadíme na šedou, či béžovou kombinaci, že budeme spokojeni celý život.

Barevnost
Kombinace barev je v zařizování opravdu velmi důležitá. Každý klade důraz na sladění, co je velmi správně. Už jsme upustili od barevných dekorů do kuchyně, či obývacího pokoje, tak proč si barevnost nedopřát například tam, kde relaxujeme. Jenom na nás záleží, jakou barvu zvolíme, a nemusí být taková, jakou slýcháme na internetu. Můžeme použít vlastní rozum a dopřát si to, co se nám líbí. Milujete fialovou? Výborné řešení! Začněte budovat fialovou koupelnuSkvelydomov a uvidíte, že výsledek vás ohromí. A rozhodně se nemusíte obávat, že by vám takováto barevnost brzy https://byznys.lidovky.cz/ojete-diesely-na-zapade-nikdo-nechce-brzy-se-objevi-v-nabidce-ceskych-autobazaru-g0z-/auto.aspx%3Fc%3DA171004_174416_ln-auto_kopp zevšednila.Koupelna

Jednoduchost
Všude se koluje neopodstatněný fakt, že v rekonstrukci by měla vládnout jednoduchost a střídmost. Ano, možná v některých částech domu, je to správně, ale v koupelnách se meze nekladou. Tam můžeme využít své fantazie a udělat si tuto místnost takovou, jakou si ji přejeme mít. Třeba i fialovou, když se nám to zlíbí. Pryč s jednoduchostí a začněte se realizovat právě zde. Uvidíte, že výsledek bude stát opravdu za to. Vždyť v ní budete trávit čas jenom vy a vaše rodina, tak neváhejte a vyžeňte nudu a stereotyp z vašeho domu.

About the Author

You may also like these