Nespoutaná móda

Každá žena miluje módu. Nebo mi ukažte na ženu, která módu nemá ráda nebo alespoň se o ni trochu nezajímá. Abych pravdu řekla, tak nikoho takového neznám, že by kašlal na módu nebo nesledoval nějaké módní trendy. Dokonce máme v rodině i dva muže, kteří sledují módu opravdu hodně a dávají si na svém stylu hodně záležet. Někomu se to může zdát i vážně dost nebo že to přehánějí, ale já si myslím, že ne, že móda je každého věc a záleží jen na daném jedinci, jak se k módě postaví. Já taky patřím k těm ženám, co sledují módu a módní trendy. A to ne jenom málo, ale sleduji to ve velkém a hodně. Baví mě to a móda je vlastně i mou součástí. Módu mám velmi ráda a nebojím se v ní ani experimentovat. To mě na módě taky velmi baví. Že se nemusím držet pravidel, můžu porušovat módní pravidla a nehrozí mi za to žádný trest.

Kabátky jsou v kurzu.

Například kdo by neměl rád k šatům pohodlné tenisky a skvělou kabelku? Já to miluji. I když se prý k šatům velmi hodí lodičky, já k nim mám ráda elegantní bílé kožené tenisky. Nevím proč, ale vystihuje to mě, je to můj styl. Taky moc ráda nosím módní saka. Jsem velmi ráda, že poslední roky jdou saka zpět do módy. Já je sice nosím snad celý život, a to v různých barvách.

Móda mě velmi baví.

Doma mám jak klasické černé sako, tak i bílé. Mám i fialové a červené a zatím se všem líbí. I mým přátelům se moc líbí, že se nedržím striktně pravidel módy, ale že si taky udělám něco podle sebe. Mám ráda, když něčím zaujmu. V módě to tak i má být, móda nemá být monotónní nebo nudná. Takže je spíše podle mě lepší někoho módou šokovat, než aby si vás někdo nevšiml, že máte hodně nudný vohoz. U mě se to stát nemůže, protože nosím ráda výrazné šátky kolem pasu nebo na hlavě. Myslím, že každá žena by měla mít svůj módní trik a taky poznávací znamení. Moje módní poznávací znamení je, že překvapuji a šokuji. Baví mě to a já vím jistě, že s tím rozhodně nikdy neskončím. Byla by to nuda. 

About the Author

You may also like these